top of page

NIE JE TO LEN O DEŤOCH...

 

Chceme, aby nám tu všetkým bolo fajn a preto sa snažíme úzko spolupracovať s rodičmi, ktorí ku nám chodia a s komunitou, v ktorej sa nachádzame. Pretože Little Monkey nie je iba o aktivitách pre deti...

 

Rodičovská škôlka

Jeden podvečer - jedna téma, aby aj rodičia mali možnosť spoznať na vlastnej koži režim dňa a aktivity, ktoré u nás deti zažívajú... Najbližšie Ako na elipse oslavujeme narodeniny už čoskoro. 

Prednášky efektívneho rodičovstva
Hračky sa odkladajú na svoje miesto, diskutuje sa rešpektujúco a každý má právo na emóciu. Aby to tak fungovalo aj doma, Martina Vagačová povie ako na to.
 

Prvá pomoc deťom

Raz do roka organizujeme s Červeným krížom prednášku, pre istotu pred prázdninami.
 
Záhradkárčenie
V paneláku na balkóne sa dá záhradkárčiť len obmedzene. My sa s našou pôdou radi delíme a ešte radšej sme, keď si na nej pestujeme spoločne: jahody, rajčiny, tekvice, šaláty, reďkovky, bylinky... Ak chcete, pripravíme Vám vlastnú debničku, zeminu a môžeme zabezpečiť aj rôzne semienka. Alebo sa príďte odreagovať aspoň 2x ročne - keď ju chystáme na jar alebo na zimu.
Vyrábacie dielne

So zmenou ročných období často zvykneme meniť (okrem našej nálady) aj atmosféru v našich domácnostiach. Nové dekorácie si u nás vyrábajú celé rodiny pokope.

Aktivity Little Monkey
Sada obľúbených aktivít, hier a montessori pomôcok, ktoré sa vedia kedykoľvek zbaliť a kdekoľvek rozložiť. Pokiaľ ich aktuálne máme k dispozícii , radi pricestujú aj k Vám do komunity.
 
Semináre
Pre uzatvorenú skupinku zvedavých rodičov, ktorí chcú spoznať Montessori pedagogiku hlbšie a prácu s pomôckami najmä z pedagogickej praxe, robíme každý mesiac individuálne víkendové stretnutia. 
Osobné konzultácie
Ak máte chuť prísť si len tak pokecať, ste vítaní:)
bottom of page