NIE JE TO LEN O DEŤOCH...

 

Chceme, aby nám tu všetkým bolo fajn a preto sa snažíme úzko spolupracovať s rodičmi, ktorí ku nám chodia a s komunitou, v ktorej sa nachádzame. Pretože Little Monkey nie je iba o aktivitách pre deti...

 

Rodičovská škôlka

Jeden podvečer - jedna téma, aby aj rodičia mali možnosť spoznať na vlastnej koži režim dňa a aktivity, ktoré u nás deti zažívajú... Najbližšie Ako na elipse oslavujeme narodeniny už čoskoro. 

Prednášky efektívneho rodičovstva
Hračky sa odkladajú na svoje miesto, diskutuje sa rešpektujúco a každý má právo na emóciu. Aby to tak fungovalo aj doma, Martina Vagačová povie ako na to.
 

Prvá pomoc deťom

Raz do roka organizujeme s Červeným krížom prednášku, pre istotu pred prázdninami.
 
Záhradkárčenie
V paneláku na balkóne sa dá záhradkárčiť len obmedzene. My sa s našou pôdou radi delíme a ešte radšej sme, keď si na nej pestujeme spoločne: jahody, rajčiny, tekvice, šaláty, reďkovky, bylinky... Ak chcete, pripravíme Vám vlastnú debničku, zeminu a môžeme zabezpečiť aj rôzne semienka. Alebo sa príďte odreagovať aspoň 2x ročne - keď ju chystáme na jar alebo na zimu.
Vyrábacie dielne

So zmenou ročných období často zvykneme meniť (okrem našej nálady) aj atmosféru v našich domácnostiach. Nové dekorácie si u nás vyrábajú celé rodiny pokope.

 
iHrysko

Máte chuť kúpiť do rodiny novú skvelú hru, ale neviete, či aj ostatní členovia budú zdieľať Vaše nadšenie? Na našom iHrysku si môžete hry vyskúšať, naučiť sa pravidlá priamo počas hrania, prípadne sa inšpirovať, čo je nové na trhu. A možno sa vybaví aj zľava...

 
Aktivity Little Monkey
Sada obľúbených aktivít, hier a montessori pomôcok, ktoré sa vedia kedykoľvek zbaliť a kdekoľvek rozložiť. Radi pricestujú aj k Vám do komunity, aby sa aj iné deti mohli pohrať trošku inak... Aktivity sú lektorované a rodičia sú vítaní. Momentálne máme 2 sady - pre deti od 1,5 a od 2,5 roka.
 
Semináre
Pre uzatvorenú skupinku zvedavých rodičov, ktorí chcú spoznať Montessori pedagogiku hlbšie a prácu s pomôckami najmä z pedagogickej praxe, robíme každý mesiac individuálne víkendové stretnutia. 
Osobné konzultácie
Ak máte chuť prísť si len tak pokecať, ste vítaní:)

© 2012 by ZDK with Wix.com

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Zvolenská 24

821 09 Bratislava

info@LittleMonkey.sk