6 Jul 2020

20 Mar 2020

14 Mar 2020

10 Feb 2020

10 Jan 2020

28 Nov 2019

11 Nov 2019

Please reload

Najnovšie inšpirácie

Október I.

16 Oct 2019

Prvé dva októbrové týždne sme sa v Little Monkey intenzívne ponorili do jesenných tém. Otláčali sme si listy, maľovali príbeh listov a na našich expedíciách zbierali gaštany a žalude. Navštívili sme náš obľúbený sad Janka Kráľa a máme za sebou aj prvú lesnú výpravu na Železnú Studienku, kde sa nám podarilo dôjsť až k nášmu obľúbenému altánku - v priebehu roka sa budú trasy predlžovať :)
Začali sme aj s krúžkami. V rámci utorkových doobedí si niektorí naši škôlkari vylepšujú jemnú a hrubú motoriku na lezeckej stene, dvakrát do týždňa prežívajú hravé stretnutia s angličtinou s Jolly Phonics a v pondelok objavujú taje hudby a rytmu s Janom Boldišom. Naši predškoláci si na krúžku keramiky vykrútili a naglazovali hrnčeky.
Začali sa aj obľúbené Cvičenia s jazýčkom,na ktorých sa študentka logopédie Ivanka počas individuálnych stretnutí s deťmi venuje rečovej výchove.
Raz do mesiaca k nám prichádza lektorka cirkusu, aby podučila deti akrobacii a cirkusovým kúskom.
Doobedia samozrejme patria práci s materiálom, kým poobedia okrem krúžkov deti venujú údržbe prostredia a s Luckou výtvarnym dielničkám. Streda znamená pokus a veda. S deťmi budeme v priebehu roka formou hravých pokusov objavovať fyzikálne zákonitosti nášho sveta.
Na záhrade deti usilovne zametajú napadané listy, intenzívne pracujú v bahnovisku a pieskovisku a vyrábajú „burčák“ z našej hroznovej úrody.
Pokračujeme aj v narodeninových oslavách a všetci svorne pomáhame novým deťom spoznávať naše prostredie a zvyky, aby sa tu cítili bezpečne a príjemne.  

Please reload

Please reload

Hľadať podľa tagov

© 2012 by ZDK with Wix.com

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Zvolenská 24

821 09 Bratislava

info@LittleMonkey.sk